UAB "Kiauras stogas" 2019 m

+370 646 02 347

Elektros srovės impulsų testas

 

Kartu su pamatais ir sienomis, stogas yra svarbi bet kurio pastato dalis. Tačiau bėgant laikui medžiagas veikiant išorinėms jėgoms ir gamtos stichijoms, stoguose atsiranda mikro įtrūkimai, kurie ilgainiui virsta į vandeniui pralaidžias terpes (silpnuosius taškus). Šie įtrūkimai ilguoju laikotarpiu sąlygoja stogo nesandarumą - jį tenka remontuoti.


Stogo remontas - procesas sudarytas iš kelių sudedamųjų dalių. Verta pažymėti, kad laukti neverta. Kuo vėliau bus pradėtas stogo dangos remontas, tuo brangiau jis Jums kainuos. Prieš pradėdami stogo remontą, iš pradžių įvertiname stogo būklę pasirinkto testavimo metodo pagalba. Mūsų pranašumas yra speciali įranga, kurios pagalba galime greitai ir efektyviai atlikti stogo matavimus ir nustatyti problemines vietas.

Stogo testavimas elektros impulsų pagalba

Stogo dangos testavimams mes naudojame pažangią elektros impulsų technologiją. Ši technologija į Europą atkeliavo iš Šiaurės Amerikos ir yra plačiai naudojama Anglijoje, Prancūzijoje taip pat kitose išsivysčiusiose Europos šalyse. Stogo dangos testavimas elektros impulsų pagalba padeda ženkliai taupyti laiko bei kaštų sąnaudas ir leidžia aptikti net ir mažiausius įtrūkimus. Tokiu būdu yra užtikrinama stogo remonto kokybė.

Kaip tai veikia?

Elektros srovė yra leidžiama stogo dangos paviršiumi ieškant nesandarumo. Ši technologija pasižymi tuo, kad ji leidžia aptikti plika akimi nepastebimas problemines vietas. Prietaisas informuoja ne tik apie stogo dangos įtrūkimus ar skyles, tačiau ir nesandarias bei vandeniui pralaidžias terpes. Dažnu atveju, stogo pažeidimai būna ne didesni nei degtuko galvutė, todėl stogo testavimas elektros impulsų pagalba leidžia taupyti ne tik mūsų, bet ir mūsų klientų brangų laiką.


Elektros srovės impulsai naudojami:

  • stogo dangos tikrinimui

  • elektros kabelių izoliacijos tikrinimui

Elektros impulsai leidžia greitai ir kokybiškai nustatyti problemines stogo dangos vietas, todėl darbai vyksta greitai, sklandžiai ir patikimai. Būdami užtikrinti mūsų paslaugų kokybe, atliktiems darbams suteikiame 5-7 metų garantiją. Prieš vykdydami darbus visuomet išklausysime, patarsime, pakonsultuosime. Stogo dangos tikrinimo ir remonto paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, todėl kreipkitės į mus, mes greitai ir kokybiškai sutvarkysime atsivėrusias skyles Jūsų stoge.

Pranašumai

  • Elektros srovės impulsų testas taupo laiko ir kaštų sąnaudas;

  • Aptinka "plika" akimi nepastebimus įtrūkimus;

  • Mobilus ir mažai resursų reikalaujantis sprendimo būdas;

  • Leidžia tiksliai įvertinti parkavimo aikštelių, vandens rezervuarų pamušalų, tiltų paklotų, kabelių izoliacijos ar kitų betoninių arba metalinių paviršių būkles.

Techniniai privalumai

  • Greitas ir efektyvus probleminės sauso stogo dangos vietos nustatymas;

  • Per dieną galima ištestuoti daugiau nei 400 kv.m. dangos;

  • Tris kartus didesnis tikrinimo diapazonas nei stogo dangos maksimalus pasitaikantis storis;

  • Nepavojingas, nekenksmingas aplinkai ir žmonėms.