UAB "Kiauras stogas" 2019 m

+370 646 02 347

Termovizija

 

Stogo remontą pradėkite nuo termografinių nuotraukų

Turite įtarimų, kad jūsų stogas yra kiauras ir šildo daugiau išorę, nei jūsų namus? Užsisakykite termografines nuotraukas, kurios parodys tikslias vietas, kur stogo konstrukcija yra problemiška. Jos daromos specialiu prietaisu – infraraudonųjų spindulių termovizoriumi.

Infraraudonųjų spindulių termovizoriumi atliekami matavimai, kurie padeda įvertinti stogo efektyvumą. Termografinio prietaiso pagalba galime aptikti šilumos pralaidumo bei susikaupusios drėgmės vietas arba įžvelgti stogo dangos pažeidimus.

Termovizija yra plačiai paplitęs metodas, naudojamas statybų rinkoje, elektros srovės instaliacijose, mechaniniuose įrenginiuose, medicinoje, karyboje ir t.t.


Mūsų atlikti matavimai stogo dangai pateikiami kartu su termo fotonuotrauka, kurioje aiškiai matysite realias stogo problemas. Toks termovizinis tyrimas parodo vietas, kur yra didelis šilumos susikaupimas, taip pat rodomos ir vėsios vietos, pro kurias į patalpą veržiasi šaltas oras arba drėgmė.


Galime atlikti termovizijos paslaugas ir nematuodami stogo, kad galėtumėte įsitinkinti, kad būtent stogas yra pagrindinė šilumos praradimo priežastis.


Termovizinės analizės kainos priklauso nuo jūsų namo dydžio ir stogo dangos ploto – kuo namas didesnis, tuo daugiau nuotraukų reikia padaryti termovizoriumi.


Visi termoviziniai matavimai atliekami kokybiškai ir tik patikima, sertifikuota technika. Termovizines nuotraukas daro kvalifikuoti specialistai, galintys iš karto analizuoti gautus duomenis ir spręsti apie problemos mastą ir pobūdį.

Užsisakykite termovizines nuotraukas jau dabar! Susisiekite su mumis ir pateiksime daugiau informacijos apie patį procesą ir kainas.